Iconic Regency, Kampung Sungai Nibong, Bayan Lepas
Kampung Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang
Negotiable
RM 530,000
1
BT
2
BM
600
kps
RM 883
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Iconic Regency
Renovated Fully Furnished 600sqft High Floor Unit at Iconic Regency
Situated at Iconic Regency
Jalan Sultan Azlan Syah, 11900, Penang
Fully Furnished
Recently Renovated
Ready to move in
1 Bedroom
2 Bathrooms
*Includes 1 Carpark
*High Floor
*Scenic View to Enjoy
Asking RM530k negotiable
For further details or to arrange a viewing, please Call / Whatsapp,
"013~519 3869 Jeremy Teoh"
(REN 50998)
Jalan Sultan Azlan Syah, 11900, Penang
Fully Furnished
Recently Renovated
Ready to move in
1 Bedroom
2 Bathrooms
*Includes 1 Carpark
*High Floor
*Scenic View to Enjoy
Asking RM530k negotiable
"013~519 3869 Jeremy Teoh"
(REN 50998)
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 530,000.
Kampung Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.