I Suria, Bayan Lepas

3 Medan Kampung Relau, Bayan Lepas, Penang

RM 605,000

3

BT

3

BM

1,400

kps

RM 432.14

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Apartment for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2006
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501042474

Tentang I Suria

I-Suria Duplex Condo, Bayan Lepas

I-Suria Duplex Condo, Bayan Lepas
Comfortable stay and convenient area!

Build Up: 1400 Sqft / 方尺
• 3 Bedrooms / 房间
• 2 Bathrooms / 浴室
• 3 Carparks / 停车位
• Fully renovated and fully furnished
• Ready to move in condition 可以马上入住

Price: RM 605k

Contact us to arrange a viewing appointment 欢迎联系

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 605,000.
3 Medan Kampung Relau, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]