Hartamas Heights, Batu

Jalan Changkat Hartamas, Sri Hartamas, Hartamas Heights, Batu, Kuala Lumpur

RM 6,175,000

6,500

kps

RM 950.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2002
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500619968
check-small-f
6,500 kps luas tanah

Tentang Hartamas Heights

Residential Land For Sale @ Hartamas Heights Sri Hartamas

Residential Land For Sale @ Hartamas Heights Sri Hartamas

Land area: 6,500sf
Freehold
Gated guarded
Asking: RM6.175Mil (RM950/psf)

ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER) Kindly contact me for more info
0***** Stacy Young (REN 44705) www.h*****
PropNex Realty Negotiator
**OWNER ARE ALWAYS WELCOME TO LIST**
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

asterisk-o

Pagar perimeter

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 6,175,000.
Jalan Changkat Hartamas, Sri Hartamas, Hartamas Heights, Batu, Kuala Lumpur.
6,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]