Duta Tropika, Batu

Lingkungan Dutamas, Duta Tropika, Batu, Kuala Lumpur

RM 4,500,000

5+1

BT

6

BM

2,400

kps (tanah)

RM 1,875.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501128992

Tentang Duta Tropika

Luxury Terrace House Fully Furnished in Duta Tropika

Description:
Terrace / Link House for Sale
Duta Tropika, Kuala Lumpur
Price: RM4,500,000 (Freehold)

Land Area: 2,400 sq.ft.
Built-up Area: 4,974 sq.ft.
Bedrooms: 5 + 1
Bathrooms: 6
Fully Furnished (Luxury Finishes)
Extensively Renovated & Extended
Gated & Guarded

Highlights:

TV / Media Room with attached bathroom
Lounge / Entertainment Room
BOFFI kitchen cabinetry
Extended windows for abundant natural light
Outdoor patio with wooden deck
Water feature
BBQ pit area

Spacious, luxurious freehold terrace house in exclusive Duta Tropika – beautifully renovated with high-end finishes and excellent entertainment spaces.

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,500,000.
Lingkungan Dutamas, Duta Tropika, Batu, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,974 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo