Duta Tropika, Batu
Lingkungan Dutamas, Duta Tropika, Batu, Kuala Lumpur
RM 5,800,000
5
BT
5
BM
4,820
kps (tanah)
RM 1,203.32
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Duta Tropika
2.5Sty Corner Semi-D @ Duta Tropika, Mont Kiara
2.5Sty CORNER Semi-D @ Duta Tropika, Mont Kiara
Prime Location -within seconds to the heart of Mont Kiara
Land area: Approx 4820sf
Built up: 4227sf
Bedroom: 5
Bathroom: 5
Freehold
Gated guarded
Maintainence: RM950+-/Mth
Asking: RM5.8Mil
ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER)
Kindly Call for more info
AIVAN NG 012 - 341 *2323 (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
Prime Location -within seconds to the heart of Mont Kiara
Land area: Approx 4820sf
Built up: 4227sf
Bedroom: 5
Bathroom: 5
Freehold
Gated guarded
Maintainence: RM950+-/Mth
Asking: RM5.8Mil
Kindly Call for more info
AIVAN NG 012 - 341 *2323 (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,800,000.
Lingkungan Dutamas, Duta Tropika, Batu, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,227 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.