Sri Gading, Batu Pahat

Jalan Kluang, Batu Pahat, Johor

RM 853,800,000

2,800

ekar

RM 7.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501360957
check-small-f
2,800 ekar luas tanah
check-small-f
RM 7.00 psf (tanah)

Tentang Sri Gading

For Sale -2800 Acres Agriculture Land @ Jalan Kluang, Batu Pahat

FOR SALE

2,800 Acres Agriculture Land @ Jalan Kluang Batu, Kampung Tunggul Hitam, Sri Gading, Batu Pahat, Johor

Land Size: 2,800 Acres
Approx. 121,968,000 sqft

Selling Price: RM7 per sqft
Approx. Total: RM853.8 Million

Location Map:
www.h*****

Kindly Contact: Alexius Lim 0*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 853,800,000.
Jalan Kluang, Batu Pahat, Johor.
2,800 ekar.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor