Sunway Mutiara, Batu Maung
Lorong Batu Nilam, Sunway Mutiara, Batu Maung, Penang
RM 2,650,000
8
BT
6
BM
5,150
kps (tanah)
RM 515
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sunway Mutiara
2 Storey Semi D Batu Maung Main Road
2 Storey Semi D Batu Maung Main Road Freehold
Land: 5150sf
Build up: 4000sf
8room
6bathroom
partial furnish
face mainroad
Land: 5150sf
Build up: 4000sf
8room
6bathroom
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,650,000.
Lorong Batu Nilam, Sunway Mutiara, Batu Maung, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 4,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.