Batu Kawan
Batu Kawan, Penang
RM 820,000
4
BT
4
BM
2,000
kps (tanah)
RM 410
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Eco Horizon @ Ahston Collection For Sales Cheaper Unit !! Big House !!
Eco Horizon Ahston Collection @ Batu Kawan For Rent Super Nice Unit !! Super Big house
location at Batu Kawan, Bandar Cassia, Penang !!
bedroom/房间:4
bathroom/厕所:4
build up/建筑面积 :2,000 sqft
parking/停车位:2
Fully Renovation unit/装修单位
Fully Furnished unit/包家私
非常值得别错过!!
Suitable to Stay !!
Asking Price: RM 820,000 Only !!
-For more information or viewing arrangement kindly contact:
- 如需更多信息或观看安排,请联系:
Whatsapps: www.h*****
Contact: +6*****
SEOW YU SEN (SEN)
Upland Realty
location at Batu Kawan, Bandar Cassia, Penang !!
bedroom/房间:4
bathroom/厕所:4
build up/建筑面积 :2,000 sqft
parking/停车位:2
Fully Renovation unit/装修单位
Fully Furnished unit/包家私
非常值得别错过!!
Suitable to Stay !!
Asking Price: RM 820,000 Only !!
- 如需更多信息或观看安排,请联系:
Whatsapps: www.h*****
Contact: +6*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 820,000.
Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.