Beldon @ Eco Horizon, Bandar Cassia, Batu Kawan

Persiaran Eco Horizon 1, Bandar Cassia, Batu Kawan, Penang

RM 1,470,000

4+1

BT

5

BM

2,605

kps

RM 564.30

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108476075
check-small-f
2,605 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 564.30 psf (lantai)

Tentang Beldon @ Eco Horizon

Double storey Semi D @ Batu Kawan

Double Storey SEMI D

Location : Bandar Cassia, Batu Kawan

Land size : 34 x 75
Build up : 2,605 sq ft

- Freehold
- 4+1 bedrooms & 5 bathrooms
- Bright & spacious look
- Private side garden for personal gardening and natural lighting
- Double volume ceiling height dining area
- Extra room for home helper
- Luxurious master bedroom with balcony

Nearby amenities :
Starbucks, Peninsula University College, Design Village, IKEA & IKANO • Columbia Asia Medical Hospital and etc

For viewing or details, please contact:
Edwin Ong (REN 07942)
Contact No : +6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,470,000.
Persiaran Eco Horizon 1, Bandar Cassia, Batu Kawan, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,605 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]