Miami Green, Batu Ferringhi
Jalan Pantai Miami, Batu Ferringhi, Penang
RM 525,000
3+1
BT
2
BM
1,150
kps
RM 457
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Miami Green
Miami Green 1150sf Corner Unit Overlooking Club House Tanjung Bungah
Miami Green is situated in Tanjung Bungah.
- 1150sf
- low floor
- corner unit
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- 1 car park
- fully furnished
- move in condition
- asking RM525k
- several units available
- 1150sf
- low floor
- corner unit
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- 1 car park
- fully furnished
- move in condition
- asking RM525k
- several units available
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 525,000.
Jalan Pantai Miami, Batu Ferringhi, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,150 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.