Batu Feringghi, Batu Ferringhi
Tingkat Batu Ferringhi 1, Batu Ferringhi, Penang
RM 4,500,000
3+3
BT
5
BM
7,400
kps (tanah)
RM 608
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Batu Feringghi
Luxury Oceanfront Living: 4-Storey Villa on Batu Ferringhi Hill
For Sale
Property Type:
4 Storey Bungalow
Project Name:
Hilltop Villas
Location: Batu Ferringhi, Penang
Tenure: Freehold
Individual title
Land: 7,400 sq ft
Builtup: 6,200 sq ft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 5
Maid room: 1
Guest room: 1
Study room: 1
Condition: Renovated
Sale Price: MYR4.5Mil
Carey Real Estate (PG) Sdn Bhd
Phone: +6*****
WhatsApp: www.h*****
Property Type:
4 Storey Bungalow
Project Name:
Hilltop Villas
Location: Batu Ferringhi, Penang
Tenure: Freehold
Individual title
Land: 7,400 sq ft
Builtup: 6,200 sq ft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 5
Maid room: 1
Guest room: 1
Study room: 1
Condition: Renovated
Sale Price: MYR4.5Mil
Carey Real Estate (PG) Sdn Bhd
Phone: +6*****
WhatsApp: www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,500,000.
Tingkat Batu Ferringhi 1, Batu Ferringhi, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 6,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.