Selayang, Batu Caves

Selayang Jaya Taman Melati, Selayang, Batu Caves, Selangor

View to Offer

RM 650,000

4

BT

3

BM

1,650

kps (tanah)

RM 393.94

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1.5 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501291297
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Selayang

Freehold 1.5 Storey 4 Parking 22x75 Kepong Selayang Jaya Melati

• 1.5 Storey
• FREEHOLD
• Renovated & Extended
• 4 Bedrooms 3 Bathrooms
• Up To 4 Parking Available
• Cash Back Scheme Applicable

Please contact for an appointment & viewing
====================================
• Hugo How | O I4. 33 33 6_73
• for SALE | RM 650 k (view to offer)

Property Details
==============
• FREEHOLD
• Bumi | Non Bumi Lot
• Land Size | 22ft x 75ft
• Land Area | 1650 sq ft
• Built Up Area | 1600 sq ft (approximately)
• Bedrooms | 4
• Bathrooms | 3
• Renovated & Extended
• WIDE Access Road
• Rarely To Find ~

• Area Specialist @ Bt Caves | Gombak | Jalan Ipoh | Kepong | Selayang
• Owner Are Welcome To List
• Thank You For Viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Selayang Jaya Taman Melati, Selayang, Batu Caves, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

agency logo