Residensi Selayang Damai, Batu Caves
198-200 Jalan 15/2A, Taman Wilayah, Batu Caves, Kuala Lumpur
RM 243,000
3
BT
2
BM
797
kps
RM 305
psf
Tentang Residensi Selayang Damai
Lelong - Selayang Damai Residence, Taman Wilayah Selayang, KL
BANK LELONG
No. 26-08, Selayang Damai Residence, No. 10, Jalan 15/2A, Taman Wilayah Selayang, 68100, Kuala Lumpur
* Leasehold
* Apartment
* Size : 797 sq.ft
* Auction Price : RM243,000.00 (MV:RM 300K)
* Date : 21st May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila | [uonc]
HP : 0***** | WA : www.w*****
* Leasehold
* Apartment
* Size : 797 sq.ft
* Auction Price : RM243,000.00 (MV:RM 300K)
* Date : 21st May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila | [uonc]
HP : 0***** | WA : www.w*****
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 243,000.
198-200 Jalan 15/2A, Taman Wilayah, Batu Caves, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 797 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.