Batu Caves, Gombak, 1.5 sty Link Factory for Sale, Batu Caves

Batu Caves, Selangor

Boleh dirunding

RM 1,980,000

4

BM

2,200

kps (lantai)

RM 900.00

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Teres untuk dijual
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disiapkan pada 1980
check-small-f
Pegangan pajakan (48 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501394171

Tentang Batu Caves, Gombak, 1.5 sty Link Factory for Sale

Batu Caves, Gombak, 1.5 sty Link Factory for Sale

Batu Caves, Gombak, 1.5 sty Link Factory for Sale

- 25' x 80' Land Area
- 2,200 sf Built up
- Leasehold
- Tenanted
- 4.3% ROI

Sale RM1.98mil

Please Call Me Today to Book A Viewing !!!
Name: Ho Su Jian ( REN : 00807 )
H/P: 017==6063687
Email: h*****@*****

Owner Are Welcome To List
We Will Provide Our Good & Professional Service To You
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,980,000.
Batu Caves, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]