Andari Townvilla, Selayang, Batu Caves
Jalan SH 2/1, Selayang Heights, Selayang, Batu Caves, Selangor
Negotiable
RM 370,000
3
BT
2
BM
1,158
kps
RM 320
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Andari Townvilla
Andari Townvilla 2 @ Selayang
EM : 33
Location : Andari Townvilla 2 @ Selayang
Property Details :
Type : Apartment
Tenure : Leasehold
Built-up : 1,158 Sq.ft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Carpark : 1
Selling Price : RM 370,000 | Open Nego
Maintenance Fee : RM 150 per Month
- Direct Deal With Owner
- Welcome First Home Buyer
- Good Condition
- Keep Maintenance
- This is real photos , No fake photos to deceive customer
Kindly contact or WhatsApp for viewing the appointment at :
Sean Yong 016_326_834_0
Sean Yong 016_326_834_0
Sean Yong 016_326_834_0
Location : Andari Townvilla 2 @ Selayang
Property Details :
Type : Apartment
Tenure : Leasehold
Built-up : 1,158 Sq.ft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Carpark : 1
Selling Price : RM 370,000 | Open Nego
Maintenance Fee : RM 150 per Month
- Direct Deal With Owner
- Welcome First Home Buyer
- Good Condition
- Keep Maintenance
- This is real photos , No fake photos to deceive customer
Kindly contact or WhatsApp for viewing the appointment at :
Sean Yong 016_326_834_0
Sean Yong 016_326_834_0
Sean Yong 016_326_834_0
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Clubhouse
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 370,000.
Jalan SH 2/1, Selayang Heights, Selayang, Batu Caves, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,158 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.