Taman Merdeka Jaya, Batu Berendam

Taman Merdeka Jaya, Batu Berendam, Melaka

RM 430,000

3

BT

2

BM

1,959

kps (tanah)

RM 220

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold (72 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500429750
check-small-f
1,959 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Merdeka Jaya

Fully Renovated & Extended Endlot Taman Merdeka Single Storey Terrace

Batu Berendam Taman Merdeka Fully Reno Single Storey Endlot House

- 3 Rooms 2 Bathrooms
- 1959 sqft
- Leasehold 2097
- Fully Grill On Ceiling
- Kitchen & Carporch Fully Extended
- Built In Wardrobe & Tv Cabinets
- Fully Plaster Ceiling, Tiles & Grill
- Kitchen Table Top & Cabinets
- Alarm , CCTV, Auto Gate, Diamond Water Filter
- Partially Furnished
- 2 Aircond 2 Water Heater & Exhaust Fan
- Maindoor Facing North, Inside Door Facing West

RM 430k nego
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
Taman Merdeka Jaya, Batu Berendam, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,959 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]