Puteri Elaisha, Kota Puteri, Batu Arang

Persiaran Kota Puteri 4, Batu Arang, Selangor

Negotiable

RM 355,000

4

BT

3

BM

1,300

kps (tanah)

RM 273

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500574948
check-small-f
1,680 kps luas pelan lantai

Tentang Puteri Elaisha, Kota Puteri

Intermediate 2-Storey Terrace in Puteri Ariel, Seksyen 5 Kota Puteri

[FOR SALE] - 2-Storey Intermediate Terrace - Puteri Ariel, Seksyen 5 Kota Puteri

Ijok, Selangor

Terrace, Two Levels, Leasehold, Bumi Lot, Intermediate
Built-up Size : 1,680 sqft
Land Area : 1,300 sqft
4 Rooms
3 Bathrooms

Asking Price : RM 380,000

----------------------------------

RE-OPEN SEMULA !!

NEW ASKING PRICE : RM380,000 (Negotiable)
.
DETAILS:
➤ Intermediate Unit
➤ Land Area : 1300sqft (20'X65')
➤ Built-Up : 1680 (approx)
➤ Leasehold, Bumi Lot
➤ 4 Bedrooms, 3 Bathrooms
➤ Basic Unit with Kitchen Cabinet & Table Top, Fans and Lighting
➤ Extra 10 ft backyard for Renovation & Extension
➤ Helping Community & Quiet Residence. Good for Family

FACILITIES:
- Playground
- Surau Ar-Raudhah
- Convenience store
- Restaurants

NEARBY:
- 5 min Nouvelle Industrial Park Kota Puteri
- 15 min to SK Batu Arang & SMK Tuanku Abdul Rahman
- 10 min to SMK Bandar Tasik Puteri & SK Bandar Tasik Puteri
- 15 Min to Tasik Puteri Golf & Country Club (TPGCC)
- 25 min to Tesco Puncak Alam
- 25 min to Econsave Puncak Alam
- 25 min to UiTM Puncak Alam
- 8 min to Balai Polis Ijok
- 15 min to Ijok Town

ACCESSABILITY:
- KL-Seremban (PLUS) Highway
- LATAR Highway
- Guthrie Highway
- Incoming ECRL Station @ Puncak Alam
Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]

Soalan Lazim