Nouvelle Industri Park Kota Puteri ,Taman Industrial Alam Jaya ,Bandar Puncak Alam ,Batu Arang, Batu Arang
Batu Arang, Selangor
RM 4,200,000
8,600
kps (lantai)
RM 488
psf (lantai)
Gambar
Tentang Nouvelle Industri Park Kota Puteri ,Taman Industrial Alam Jaya ,Bandar Puncak Alam ,Batu Arang
Nouvelle Industri Kota Puteri ,Batu Arang Semi D Factory For Sale !!
Factory-Semi D Factory
Land Area- 13000sqft
Total Build Up-8600sqft
Ceiling Height-39 ft
Power Supply-150Amp
Vacant / Tenanted-Tenanted
Available date-Now
Tenure-Leasehold
Selling Price-Rm4.2mil
Kindly contact us for more information / arrange for viewing actual unit
Owner are welcome to list all kind of properties in KL and Selangor area
We are doing selling ,buying and renting for all kind of properties
0.14.999,96,61 Jason
0.19.776,80,13 Jeffrey
Land Area- 13000sqft
Total Build Up-8600sqft
Ceiling Height-39 ft
Power Supply-150Amp
Vacant / Tenanted-Tenanted
Available date-Now
Tenure-Leasehold
Selling Price-Rm4.2mil
0.14.999,96,61 Jason
0.19.776,80,13 Jeffrey
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,200,000.
Batu Arang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,600 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.