Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang

Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang, Selangor

Negotiable

RM 410,000

4

BT

3

BM

1,680

kps (tanah)

RM 244

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501172341
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang Kota Puteri Seksyen 5

Cheapest Location Hot Extended Ktichen Low Deposit

DOUBLE STOREY HOUSE FOR SALE | KITCHEN EXTENDED

Kota Puteri Seksyen 5, Rawang

Asking Price: RM410,000 (Negotiable)
ZAHARAH 0*****

Property Details:
(Intermediate, Double Storey)
Land Area: 1,300 sq ft (20’ x 65’)
Built-up: ~1,680 sq ft
4 Bedrooms | 3 Bathrooms
Leasehold (Bumi Lot)
Partially Furnished
Kitchen cabinet
Fans & lights
Quiet & family-friendly neighbourhood

Nearby Amenities:
5 mins ke Nouvelle Industrial Park
10–15 mins ke sekolah & Pekan Ijok
25 mins ke Puncak Alam (Tesco, UiTM, Econsave)
Kedai runcit, restoran, surau & kemudahan harian

Accessibility:
Akses mudah ke PLUS Highway
Berdekatan LATAR Highway
Sambungan ke Guthrie Corridor Expressway
Cadangan stesen ECRL di Puncak Alam (future value)

Welcome visit my listing kgah

www.h*****
www.w*****
ZAHARAH REN 69890
0*****
SKYPROP REAL ESTATE SB
SERI AMANAH ZAHARAH REALTY

(OWNERS ARE WELCOME TO LIST)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 410,000.
Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian