Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang

Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang, Selangor

Negotiable

RM 410,000

4

BT

3

BM

1,300

kps (tanah)

RM 315

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501168427
check-small-f
1,680 kps luas pelan lantai

Tentang Kota Puteri Seksyen 5

Double Storey Terrace Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang Rawang Ijok

For Sale

========
Price: RM410,000 (Negotiable)
========

Property Details:
(Intermediate, Double Storey)
Land Area: 1,300 sq ft (20’ x 65’)
Built-up: ~1,680 sq ft
4 Bedrooms | 3 Bathrooms

Kindly contact
Firdaus 0*****
REN 47837
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

SKYPROP REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2130 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 410,000.
Kota Puteri Seksyen 5, Batu Arang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,680 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

SKYPROP REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2130 ]