TAMAN SERI CHANGGANG 3, Banting

Banting, Selangor

RM 350,000

4

BT

2

BM

1,400

kps (tanah)

RM 250.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2027
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500991580

Tentang TAMAN SERI CHANGGANG 3

Rumah Teres Baru Taman Seri Changgang 3, Banting, Free SPA, Stamp Duty

RUMAH LANDED BAWAH RM400K DI BANTING PELUANG JARANG ADA

Taman Seri Changgang 3, Bukit Changgang, Banting, Selangor

Harga bawah RM400K antara paling murah untuk landed di Selangor
4 bilik tidur 2 bilik air sesuai untuk keluarga membesar
Saiz tanah 20 x 70 selesa, bukan sempit
Kawasan sedang berkembang berhampiran KLIA & Sepang
Sesuai untuk duduk sendiri atau pelaburan
Supply rumah landed harga begini sangat terhad

Ramai akan terlepas bila harga dah naik nanti.

.

REKAAN PRAKTIKAL UNTUK KEHIDUPAN SEBENAR

Rumah ini direka untuk kegunaan harian, bukan sekadar cantik atas kertas.

4 bilik tidur sesuai untuk keluarga besar atau sewa
2 bilik air cukup untuk keselesaan harian
Keluasan binaan 1,160 sqft susun atur efisien
Tanah 1,400 sqft ada ruang untuk extend atau taman

Fleksibel untuk duduk sendiri atau jana income.

.

JIMAT BESAR DENGAN PAKEJ PERCUMA

Anda bukan sekadar beli rumah, tapi jimat kos ribuan ringgit.

PERCUMA Yuran Guaman SPA
PERCUMA Stamp Duty MOT
PERCUMA Pemasangan Solar Panel

Solar panel adalah bonus besar jimat bil elektrik dan tambah nilai hartanah untuk jangka panjang.

.

DETAIL PROPERTY

Rumah Teres Setingkat
Leasehold
Rezab Melayu
Saiz Tanah: 20 x 70 (1,400 sqft)
Keluasan Binaan: 1,160 sqft
4 Bilik Tidur 2 Bilik Air
Harga Jualan: RM350K++
Siap Dijangka: Disember 2027

LOKASI STRATEGIK BERHAMPIRAN KLIA

Terletak di Bukit Changgang, Banting kawasan yang semakin pesat membangun.

Kemudahan berhampiran:

Mitsui Outlet Park KLIA
KLIA & KLIA2
KIPMall Kota Warisan
MesaMall
Giant Banting
Tesco Banting

#RumahBanting
#BukitChanggang
#RumahMurahSelangor
#RumahBawah400K
#PelaburanHartanah
#RumahBaru2027
#SolarPanelRumah
#RezabMelayu
#HartanahSelangor
#RumahHargaMurah
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

LEGACY REAL PROPERTY SDN BHD [ E (1) 1925 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 350,000.
Banting, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,160 kps.