Bukit Changgang Semi-D Factory, Banting

Bukit Changgang, Banting, Selangor

RM 18,480,000

48,000

kps (lantai)

RM 385

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Semi-D Kilang for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200011401
check-small-f
48,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
1.5 ekar luas tanah

Tentang Bukit Changgang Semi-D Factory

Semi-Detached Factory at Bukit Changgang

Property Details : F747
Type of Building : Semi-Detached Factory with Mezz Office Building
Category of Land : Industry
Tenure : Leasehold
Land Area : Approx. 65,340 sq.ft / 1.5 acres
Built-up Area : Approx. 48,000 sq.ft
Power Supply : 200 - 600 Amp
Building Heights : 40 feet
Floor Loading : 30 kN/m2
Selling Price : RM 18,480,000.00
Completion : Q2 2025
www.w*****
Click the website link to check on our latest factory/land listing and updated news.
Welcome owner to list your properties to us.
Please contact Eva Tan +6***** for further information.
Industrial agent specialist.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 18,480,000.
Bukit Changgang, Banting, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 48,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]