Sri Penaga, Bangsar
- Jalan Medang Serai, Bukit Bandaraya, Bangsar, Kuala Lumpur
RM 1,030,000
2
BT
2
BM
1,151
kps
RM 895
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Penaga
Sri Penaga @ Bangsar
Sri Penaga @ Bangsar
1151 sqft
2 rooms
2 bathrooms
1 carpark
Furnished unit
Contact for more information and viewing appointment
Thank you
1151 sqft
2 rooms
2 bathrooms
1 carpark
Furnished unit
Contact for more information and viewing appointment
Thank you
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,030,000.
- Jalan Medang Serai, Bukit Bandaraya, Bangsar, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,151 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.