Nadi Bangsar, Bangsar
Jalan Tandok Jalan Tandok Off Jalan Maarof, Bangsar, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 980,000
2
BT
2
BM
980
kps
RM 1,000
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Nadi Bangsar
Good Deal For Sale : ID furnished unit.
Below Market Deal
Nadi bangsar
980 Sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
1 carpark
ID Furnished
Asking RM 980k negotiable.
Contact me for a curated viewing experience
William Heng
REN 50194
0*****
Nadi bangsar
980 Sqft
2 bedrooms
2 bathrooms
1 carpark
ID Furnished
Asking RM 980k negotiable.
Contact me for a curated viewing experience
William Heng
REN 50194
0*****
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 980,000.
Jalan Tandok Jalan Tandok Off Jalan Maarof, Bangsar, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 980 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.