Ken Bangsar, Bangsar
Jalan Kapas, Bangsar, Kuala Lumpur
View to Offer
RM 2,380,000
4+1
BT
5
BM
2,309
kps
RM 1,031
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ken Bangsar
Ken Bangsar Condominium 2,309sf for Sale
KEN BANGSAR CONDOMINIUM
-Build up : 2309sq ft
-Rooms: 4+1 rooms
-Partly furnished
-2 carpark
-Selling price RM2,380,000
-Low Density
-Build up : 2309sq ft
-Rooms: 4+1 rooms
-Partly furnished
-2 carpark
-Selling price RM2,380,000
-Low Density
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,380,000.
Jalan Kapas, Bangsar, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,309 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.