Vesta View, Bandar Seri Putra, Bangi
Jalan Impian Putra 3/10, Taman Impian Putra, Bandar Seri Putra, Bangi, Selangor
RM 295,000
3
BT
2
BM
1,044
kps
RM 282.57
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vesta View
Vesta View Apartment Taman Putra Impian Bandar Seri Putra
FOR SALE: Vesta View Apartment, Taman Putra Impian, Bandar Seri Putra
Asking Price: RM 295,000
Contact FIKRI AMER 0***** PEA4273
DETAILS:
- Leasehold | Bumi Lot
- Size: 1,044 sqft
- Strata Issued
- 3 Bedrooms 3 Bathrooms
- 2 Covered Parking
- Maintenance fee: RM 0.18/sqft
- Built in Kitchen Cabinet
- 3 unit aircond, 3 unit water heater
ASKING PRICE: RM 295,000
FIKRI AMER 0***** PEA4273
Asking Price: RM 295,000
Contact FIKRI AMER 0***** PEA4273
DETAILS:
- Leasehold | Bumi Lot
- Size: 1,044 sqft
- Strata Issued
- 3 Bedrooms 3 Bathrooms
- 2 Covered Parking
- Maintenance fee: RM 0.18/sqft
- Built in Kitchen Cabinet
- 3 unit aircond, 3 unit water heater
ASKING PRICE: RM 295,000
FIKRI AMER 0***** PEA4273
Kemudahan
Balkoni
Kawalan keselamatan
Kipas siling
Lampu asas
Kemudahan bersama
Bbq
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam renang
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 295,000.
Jalan Impian Putra 3/10, Taman Impian Putra, Bandar Seri Putra, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,044 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.