Residensi Adelia 4, Taman Bangi Avenue, Bangi
Jalan Persiaran Bangi Avenue 3, Taman Bangi Avenue, Bangi, Selangor
RM 234,000
3
BT
3
BM
1,045
kps
RM 224
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Residensi Adelia 4
Termurah-Freehold Residensi Adelia 4 Bangi Avenue Kajang
BANK LEL0NG DATE 220526 CIPA
A-22-xx, Block A, Residensi Adelia 4, Persiaran Bangi Avenue 3, Taman Bangi Avenue, 43000 Kajang, Selangor
DETAILS:
-Brand New Apartment
- Freehold
- Level 24 Block A
- Size: 1045 sf
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 3
Aucti0n Sale: RM234k
MV:350k
Kindly take note:
+ NO INSIDE VIEWING. Self-survey from outside only
+ Cash ready: 5% Deposit | 5% legal cost | 2-5% misc
Auction Specialist:
Rashidah O1828O8O43
www.w*****
REN25451
Actfast Properties Sdn Bhd
www.h*****
DETAILS:
-Brand New Apartment
- Freehold
- Level 24 Block A
- Size: 1045 sf
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 3
Aucti0n Sale: RM234k
MV:350k
Kindly take note:
+ NO INSIDE VIEWING. Self-survey from outside only
+ Cash ready: 5% Deposit | 5% legal cost | 2-5% misc
Auction Specialist:
Rashidah O1828O8O43
www.w*****
REN25451
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 234,000.
Jalan Persiaran Bangi Avenue 3, Taman Bangi Avenue, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,045 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.