Bandar Baru Bangi, Seri Bangi, Bangi

Bangi, Selangor

RM 730,000

3+1

BT

3

BM

1,540

kps (tanah)

RM 474.03

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501375404
check-small-f
2,590 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Baru Bangi, Seri Bangi

Fully Furnished Renovated 2-Storey Home in Seri Bangi Seksyen 8

RENOVATED Double Storey Home in Seri Bangi Seksyen 8, Bandar Baru Bangi, Selangor.

⁃ Leasehold
⁃ Bumi Lot
⁃ 22x70
⁃ Land Area 1,540 sqft
⁃ Build up 2,590 sqft (approx)
⁃ 3+1 room
⁃ 1 store room
⁃ 3 Bathroom
⁃ Fully extended (with approval)
⁃ Fully furnished
⁃ Maintenance fees: RM 150

Asking Price: RM 730,000

Regards,

Team Sales Manager
Hussin Ali Idris [REN 61496]
0*****

**Looking forward to your inquiries, dear customer, and let me assist you in finding your ideal home
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,590 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053/1 ]