Almyra Residences, Bandar Bukit Mahkota, Bangi

Laman Puteri 2, Bandar Bukit Mahkota, Bangi, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 400,000

3

BT

2

BM

969

kps

RM 412.80

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501359440

Tentang Almyra Residences

Almyra residence 3 rooms 2 bedrooms 2 carparks

PROPERTY DETAILS
=================
* Built-up area 969 sq. ft.
* 3 Bedrooms 2 Bathrooms
* 2 Covered Carparks
* Level 11 (Block A)

Partly furnished
---------------------
- 2 units of air conditioning in the master bedroom and middle bedroom
- 2 water heaters
- Kitchen cabinet included
- Ceiling fans in living room, master bedroom, and middle bedroom

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Laman Puteri 2, Bandar Bukit Mahkota, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 969 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/2 ]