Almyra Residences, Bandar Bukit Mahkota, Bangi
Laman Puteri 2, Bandar Bukit Mahkota, Bangi, Selangor
RM 289,000
3
BT
2
BM
1,044
kps
RM 277
psf
Tentang Almyra Residences
Lelong - Almera Residensi, Bandar Puteri Bangi, Kajang, Selangor
BANK LELONG
No. AR3-28-03A, Block AR3, Almera Residensi, Laman Puteri 3, Bandar Puteri Bangi, 43000 Kajang, Selangor
* Freehold
* Service Apartment
* Size : 1,044 sq.ft
* Auction Price : RM289,000.00 (MV: RM 340K)
* Date : 22nd May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 5% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover all Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila | [cmnc]
HP : 0***** | WA : www.w*****
* Freehold
* Service Apartment
* Size : 1,044 sq.ft
* Auction Price : RM289,000.00 (MV: RM 340K)
* Date : 22nd May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 5% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover all Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila | [cmnc]
HP : 0***** | WA : www.w*****
Kemudahan bersama
Jogging track
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 289,000.
Laman Puteri 2, Bandar Bukit Mahkota, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,044 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.