Alam Sari, Bangi

Alam Sari, Bangi, Selangor

RM 575,000

4

BT

4

BM

1,650

kps (tanah)

RM 348.48

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500880411
check-small-f
2,220 kps luas pelan lantai

Tentang Alam Sari

Biggest Size @ 2 Storey Terrace House Alam Sari Bangi Type Ilham

[ BIGGEST SIZE ] 2 Storey Terrace House Alam Sari Bangi Type Ilham

Property details:
- Freehold
- Land area: 1650 sqft (22x75)
- Built up: 2220 sqft approximately
- 4+1 bedroom
- 4 bathroom
- Facing North

Strategic Location:
- Good neighbourhood
- 24-hour gated security
- Playgrounds and internal parks
- Controlled-access precincts with pedestrian-focused designs
- Traffic-calmed roads and walkways

Price: RM600,000

For more info / viewing session please contact:

Ahmad Fadlee | 0*****
REN 37959
Renstar Properties International Sdn Bhd

#COA_Affan
Kemudahan
garage-2-o

Garage

asterisk-o

Terrace

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

RENSTAR PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ VEPM (1) 0049 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 575,000.
Alam Sari, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,220 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

RENSTAR PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ VEPM (1) 0049 ]