Surian Tropika, Bandar Sungai Long
Bandar Sungai Long, Selangor
RM 1,950,000
6+1
BT
6
BM
3,240
kps (tanah)
RM 602
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Surian Tropika
Premium South-Facing Semi-D Never Occupied Before
Location : Surian Tropika, Taman Rakan
House Type : 3 Storey Semi-D House
Land Area : 3240sf (36x90)
Built Up :Estimate 5168 sf
Rooms :6+1 Bedroom, 7 Bathroom
Tenure :Freehold
Direction : South
Condition : No Previous Occupants
Security :Gated and Guarded
Please reach out to Shanny at 0***** for Viewing Appointment
House Type : 3 Storey Semi-D House
Land Area : 3240sf (36x90)
Built Up :Estimate 5168 sf
Rooms :6+1 Bedroom, 7 Bathroom
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,950,000.
Bandar Sungai Long, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,168 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.