Sukma Shop, Bandar Sungai Long

Jalan SL 11/7, Bandar Sungai Long, Selangor

RM 138,000

3

BT

1

BM

828

kps

RM 166.67

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Flat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan pajakan (99 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200416938
check-small-f
828 kps luas pelan lantai

Tentang Sukma Shop

Shop Apartment for sale

Sukma Shop Apartment for sale in Bandar Sungai Long, Selangor.

*** RM138,000***

Property details:
> Leasehold, exp 2095
> size: 828sf, with balcony
> 3rd floor, walk up
> 3 rooms, 1 bathroom
> open parking
> good condition

This apartment is near to SMK Sg Long. It's also very convenient with mini market, restaurant, workshop and laundry.

Any interested, please contact: 0*****
Stella Lee (REN 15413)
The Roof Realty Sdn Bhd
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 138,000.
Jalan SL 11/7, Bandar Sungai Long, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 828 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]