Evergreen Park Acorn & Hazel, Bandar Sungai Long

Persiaran Sungai Long 1, Bandar Sungai Long, Selangor

RM 399,999

3

BT

2

BM

1,162

kps

RM 344.23

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 1999
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500662538

Tentang Evergreen Park Acorn & Hazel

For Sale : Bandar Sg Long @ Evergreen Park Hazel & Acorn Condominium

* About this Evergreen Park Hazel & Acorn Condominium Bandar Sungai Long Details *

* For Sale : RM399,999
* Built up : 1,162 sq ft
* Bedrooms : 3
* Bathrooms : 2
* Carpark : 2
* Tenure : Freehold
* Maintenance fee : RM200+
* Gated and Guarded

* Amenities *
* Near by : UTAR , SMK Bandar Baru Sungai Long
* Near by : MRT Batu 11 Cheras
* Near by : BMC Mall

* Accessibilities *
* SILK , CKE , SUKE Highways

* Kindly Contact Mike Na 012*382*2184 for viewing Appointment
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 399,999.
Persiaran Sungai Long 1, Bandar Sungai Long, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,162 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]