2-Storey Bandar Sungai Long Section 6 House Open For Sale, Sungai Long, Bandar Sungai Long

bandar sungai long cheras selangor, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor

RM 550,000

4

BT

3

BM

1,600

kps (tanah)

RM 344

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501314307
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang 2-Storey Bandar Sungai Long Section 6 House Open For Sale

Bandar Sungai Long 2-Storey Cheras House Open For Sale

Property Details : (KF)

- Freehold
- Land Area: 1140 sqft
- Built Up: 1600 sqft (Estemate)
- 4 Bedroom 3 Bathroom
- North West
- Kitchen Extended
- Aircond and Water Heater
- Gated and Guarded
Asking for Sale : RM 550K
==============================

Owner welcome to list your property with us !
For viewing/ Any Enquiry Pls Contact :
Aimns Goy 014***972***8625
Aimns Goy 014***972***8625
Aimns Goy 014***972***8625
REN (41165)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 550,000.
bandar sungai long cheras selangor, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo