SD Apartments II, Bandar Sri Damansara
3 Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor
Boleh dirunding
RM 310,000
3
BT
1
BM
807
kps
RM 384.14
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang SD Apartments II
Sd Apartment 2 @ Bandar Sri Damansara
*FOR SALE*
SD 2 Apartment @ Bandar Sri Damansara
Tenure : Freehold
Level : Ground
Build up : 807 sqft
Unit type : Corner with Communal land
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Outdoor parking bay
Facilities :-
24hr Security
Playground
Nursery
Mini market
SD 2 Apartment @ Bandar Sri Damansara
Tenure : Freehold
Level : Ground
Build up : 807 sqft
Unit type : Corner with Communal land
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Outdoor parking bay
Facilities :-
24hr Security
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Kolam renang
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 310,000.
3 Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 807 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.