SD Apartments II, Bandar Sri Damansara
3 Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor
RM 250,000
3
BT
2
BM
786
kps
RM 318.07
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang SD Apartments II
Sd Apartments 2, Bandar Sri Damansara, Selangor
Koh VJ
O1O2O59974
SD Apartments 2, Bandar Sri Damansara 250K
-786 sqft
-3 Bedrooms, 2 Bathroom
-1 carpark
-Freehold
-24-hour Security
-Gated & Guarded Premises
-Schools Sri Bestari Private School, Sekolah Kebangsaan Bandar Sri Damansara 1 & 2
-Public transport accessibility (buses, MRT stations nearby - e.g. Sri Damansara Barat)
-Major highways LDP, NKVE, DUKE Expressway
-Shopping malls The Curve, IKEA Damansara, One Utama, Lotus’s Kepong
Please contact for viewing:
Koh VJ
O1O2O59974
Welcome Owner to list your any units for sell / rent
O1O2O59974
SD Apartments 2, Bandar Sri Damansara 250K
-786 sqft
-3 Bedrooms, 2 Bathroom
-1 carpark
-Freehold
-24-hour Security
-Gated & Guarded Premises
-Major highways LDP, NKVE, DUKE Expressway
Please contact for viewing:
Koh VJ
O1O2O59974
Welcome Owner to list your any units for sell / rent
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Kolam renang
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 250,000.
3 Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 786 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.