Damansara Seresta, Bandar Sri Damansara
Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor
RM 1,249,999
3+1
BT
3
BM
1,778
kps
RM 703
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Damansara Seresta
Damansara Seresta, Bandar Sri Damansara Duplex For Sale
Damansara Seresta, Bandar Sri Damansara Duplex For Sale
Freehold
1778sf
3+1 Rooms
3 Bathrooms
3 Carparks
Fully Furnished
Price Negotiable
WhatsApp Anthony
O17 4O2 3611
Welcome (Owner / Landlord)
List Your Property With Us
欢迎业主委托 «买 / 卖 / 租»
Freehold
1778sf
3+1 Rooms
3 Bathrooms
3 Carparks
Fully Furnished
Price Negotiable
WhatsApp Anthony
O17 4O2 3611
Welcome (Owner / Landlord)
List Your Property With Us
欢迎业主委托 «买 / 卖 / 租»
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,249,999.
Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,778 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.