Ativo Suites @ Damansara Avenue, Bandar Sri Damansara
Bandar Sri Damansara, Selangor
Negotiable
RM 700,000
2
BT
1
BM
751
kps
RM 932
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ativo Suites @ Damansara Avenue
Nice condition
Ativo Suite Residence
========FOR SALE========
751 sq ft
2 room 1 bathroom
2 car parks
Partly Furnished
Below Market Price
Well kept condition
Asking Price: RM 700,000
Kindly Call/WhatsApp Jack 0***** for more information
whatsapp www.w*****
--Owners are welcomed to list their property--
========FOR SALE========
751 sq ft
2 room 1 bathroom
2 car parks
Partly Furnished
Below Market Price
Well kept condition
Asking Price: RM 700,000
Kindly Call/WhatsApp Jack 0***** for more information
whatsapp www.w*****
--Owners are welcomed to list their property--
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 700,000.
Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 751 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.