Ativo Suites @ Damansara Avenue, Bandar Sri Damansara
Bandar Sri Damansara, Selangor
RM 690,000
1+1
BT
1
BM
751
kps
RM 919
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ativo Suites @ Damansara Avenue
Partly Furnished One Bedroom and One Study Room Unit for Sale
Unit Details
Size : 751sf
Bedroom : 1 +1
Bathroom : 1
Parking Lot : 2 (tandem)
Kindly contact number below for viewing
Sharon (22410)
0*****
Size : 751sf
Bedroom : 1 +1
Bathroom : 1
Parking Lot : 2 (tandem)
Kindly contact number below for viewing
Sharon (22410)
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 751 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.