(ROI 4.57%) Avelon Tower Plaza Medan Putra Bandar Menjalara, Bandar Menjalara
Jalan Medan Putra 6, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur
RM 380,000
2
BM
1,280
kps
RM 297
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang (ROI 4.57%) Avelon Tower Plaza Medan Putra Bandar Menjalara
Avelon medan putra menjalara 1st floor office sale freehold roi tenant
Avelon Tower Plaza Medan Putra Bandar Menjalara 52200 Kuala Lumpur
Office For SALE
1st Floor
Freehold
Built Up 1,280 sqft
Selling Price RM380,000
Tenanted
ROI 4.57%
OWNER Are Welcome To List
Buy | Sale | Rent | Land | Commercial | Industry
Feel Free Call / Whatsapp for Enquiry or Viewing Arrangement
Mr Benz Lee 0*****
Office For SALE
1st Floor
Freehold
Built Up 1,280 sqft
Selling Price RM380,000
Tenanted
ROI 4.57%
OWNER Are Welcome To List
Buy | Sale | Rent | Land | Commercial | Industry
Mr Benz Lee 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Jalan Medan Putra 6, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,280 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.