Menara Menjalara, Bandar Menjalara

Jalan 1/62D, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur

RM 425,000

3+1

BT

2

BM

1,076

kps

RM 394.98

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501233739

Tentang Menara Menjalara

Menara Menjalara Limited 2 car park for Sale

Menara Menjalara Limited 2 car park for Sale
1076 sqft
3+1 Bedroom 2 Bathroom
2 car park
partly furnished
Low floor
Available now
Selling price RM425k

Welcomed for any inquiry
Chee- 012-750*1329
Kemudahan bersama
tennis-o

Gelanggang tenis

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 425,000.
Jalan 1/62D, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,076 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian