East Parc @ Manjalara, Bandar Menjalara

East Parc Jln 1/62b, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur

RM 3,800 /mo

4

BT

3

BM

1,510

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200540816
check-small-f
1,510 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.52 psf (lantai)

Tentang East Parc @ Manjalara

4 Bedrooms Unit For Rent

EAST PARC @ MENJALARA FOR RENT

Unit Details:
1510sqft
4 Bedrooms 3 Bathrooms 2 Carparks
Facing North-East
Partial Furnished (with fridge & washing machine)
Mid Floor
Dual Key Concept
Nice View / Unblocked View

> Luxurious Service Residence
> Urban Living With Resort Lifestyle
> Prime Location

Total of 432 units
#LowDensity
Unit size: 600sqft - 1522sqft
3 floors facilities (5th floor, mid floor & rooftop)
Good for both INVESTMENT & OWN USE

Easy Access To:
- DUKE
- LDP
- MRR2

### LIMITED UNIT LEFT ###

Kindly contact me for more information / viewing appointment :)

Calvin Tew
0*****
EAST PARC SPECIALIST
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN BHD. [ E (1) 1321/19 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,800 /mo.
East Parc Jln 1/62b, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,510 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN BHD. [ E (1) 1321/19 ]