Avelon Tower @ Plaza Medan Putra, Bandar Menjalara
Jalan Medan Putra, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur
RM 230,000
3
BT
2
BM
805
kps
RM 285.71
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Avelon Tower @ Plaza Medan Putra
Avelon Beverly Tower Plaza Medan Putra Bandar Menjalara Freehold
Avelon Beverly Tower Plaza Medan Putra Bandar Menjalara Kepong Available For Sale
* 805 sf
* 2+1 Bedrooms / 2 Bathrooms
* Freehold
* Mid Floor Unit
* 1 Car Park
* Basic unit
* Asking Price 250k
Plaza Medan Putra nearby amenities
* JPJ, Minimart, Restaurants, Lotus, Schools, Clinics
* MRT Sri Damansara, Kepong
* Opposite Desa Parkcity
Please contact Fern o12*258*8322 for viewing
* 805 sf
* 2+1 Bedrooms / 2 Bathrooms
* Freehold
* Mid Floor Unit
* 1 Car Park
* Basic unit
* Asking Price 250k
Plaza Medan Putra nearby amenities
* JPJ, Minimart, Restaurants, Lotus, Schools, Clinics
* MRT Sri Damansara, Kepong
* Opposite Desa Parkcity
Please contact Fern o12*258*8322 for viewing
Kemudahan
Balcony
City view
Covered car parking
Private pool
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jogging track
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 230,000.
Jalan Medan Putra, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 805 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.