Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara

Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara, Selangor

RM 3,584,000

12,800

kps

RM 280

check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108087634
check-small-f
12,800 kps luas tanah
check-small-f
RM 280.00 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Golf view bungalow land for sale

** More Than 50 BUNGALOWS & LAND for SALE @ KINRARA & BUKIT JALIL **

GOLF VIEW LAND @ BANDAR KINRARA for SALE
----------------------------------------------------
LAND SIZE : 12,800 sq.ft.
ASKING PRICE : RM 3,584,000
PRICE PER SQFT : RM 280 psf.

LAND FEATURES
----------------------------------
- FREEHOLD Intermediate Lot
- Rectangle flat land
- Facing golf course
- Gated guarded with 24 hours tight security

===============================
Bandar Kinrara & Bukit Jalil Specialist
JOSEPH LIM (MBA, UK )*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,584,000.
Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara, Selangor.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.