Irama Villa 3, Bandar Kinrara Seksyen 8, Bandar Kinrara
Jalan BK8/3, Bandar Kinrara Seksyen 8, Bandar Kinrara, Selangor
RM 1,700,000
5
BT
5
BM
1,760
kps (tanah)
RM 965.91
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Irama Villa 3
2 Storey Terrace house @ Irama Villa 1 for Sale
**************WTS***************
2 Storey Terrace house, Irama Villa 1
- BU: 2411 sf
- LA: 1760 sf ( 22 x 80 )
- 5 Bedrooms 5 Bathrooms
- Unfurnished
- Selling price: RM1.7mil
My Duty of Care is to provide quality services with Courtesy, Fairness and Integrity!
******************************************************************
Contact Gerald for more information & arrangement.
Best Regards,
Gerald Liew
Branch Leader
The Roof Realty Sdn Bhd
Moblie phone : +6***** (Whatsapp)
E-mail : G*****@*****
(Hao)
2 Storey Terrace house, Irama Villa 1
- BU: 2411 sf
- LA: 1760 sf ( 22 x 80 )
- 5 Bedrooms 5 Bathrooms
- Unfurnished
- Selling price: RM1.7mil
Contact Gerald for more information & arrangement.
Best Regards,
Gerald Liew
Branch Leader
The Roof Realty Sdn Bhd
Moblie phone : +6***** (Whatsapp)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,700,000.
Jalan BK8/3, Bandar Kinrara Seksyen 8, Bandar Kinrara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,411 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.