First Floor, BK5, BK 5, Bandar Kinrara Puchong, Bandar Puchong Jaya, Bandar Puteri Puchong, Bandar Kinrara
BK 5, BK5, BK5A, BK 5A, Kinrara Niaga, Ten Kinrara, 10 Kinrara, Bandar Kinrara, Bandar Puchong Jaya, Taman Kinrara, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor, Taman Damai Utama, Sri Petaling, Bukit Jalil, Subang Jaya , Bandar Kinrara, Puchong, Bandar Kinrara, Selangor
Negotiable
RM 1,100,000
2
BM
1,500
kps
RM 733
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang First Floor, BK5, BK 5, Bandar Kinrara Puchong, Bandar Puchong Jaya, Bandar Puteri Puchong
Second Floor Shop, BK 5 @ Bandar Kinrara, Puchong
Second Floor Shop, BK 5 @ Bandar Kinrara Puchong
**** DIRECT OWNER ****
- Second Floor shop @ BK 5
- Build-up: 1,500 sqft
- Location: BK 5, Bandar Kinrara Puchong
- Strategic Location
Please call Shirley Choo 0***** for further information.
**** DIRECT OWNER ****
- Second Floor shop @ BK 5
- Build-up: 1,500 sqft
- Location: BK 5, Bandar Kinrara Puchong
- Strategic Location
Please call Shirley Choo 0***** for further information.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,100,000.
BK 5, BK5, BK5A, BK 5A, Kinrara Niaga, Ten Kinrara, 10 Kinrara, Bandar Kinrara, Bandar Puchong Jaya, Taman Kinrara, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor, Taman Damai Utama, Sri Petaling, Bukit Jalil, Subang Jaya , Bandar Kinrara, Puchong, Bandar Kinrara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.