Duet Residence, Bandar Kinrara
Jalan Kinrara 6 Jalan Kinrara 6, Bandar Kinrara, Selangor
RM 600,000
3
BT
2
BM
1,529
kps
RM 392
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Duet Residence
Duet Residence Unit For Sale, Condo Seri Kembangan Dijual
Duet Residence Unit For Sale, Condo Seri Kembangan Dijual, LRT Nearby
Size: 1,529 sqft
3 Bedrooms + 2 Bathrooms
Carpark: 2 (Level CP2)
Partly Furnished
For Sale: RM600,000
Nearby transportation: Alam Sutera (LRT), Kinrara Bk5 (LRT), Muhibbah (LRT), Awan Besar (LRT), Sri Petaling (LRT)
Kindly Contact / Whatsapp:-
Ann Wai, 0*****
ONE MAKER Realty (REN34419)
Size: 1,529 sqft
3 Bedrooms + 2 Bathrooms
Carpark: 2 (Level CP2)
Partly Furnished
For Sale: RM600,000
Kindly Contact / Whatsapp:-
Ann Wai, 0*****
ONE MAKER Realty (REN34419)
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Jalan Kinrara 6 Jalan Kinrara 6, Bandar Kinrara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,529 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.