8 Kinrara, Bandar Kinrara
8 Kinrara Jalan BK 5a/1, Bandar Kinrara, Selangor
RM 600,000
3
BT
2
BM
1,089
kps
RM 551
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 8 Kinrara
8 Kinrara For Sale
8 Kinrara For Sale
-1089sf
-3r 2b
-2 car park
-well maintain good unit
Please call CY 0***** for viewing.
-1089sf
-3r 2b
-2 car park
-well maintain good unit
Please call CY 0***** for viewing.
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
8 Kinrara Jalan BK 5a/1, Bandar Kinrara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,089 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.