[COA Welcome] 2 Adjoining Detached Factory Bandar Enstek, Bandar Enstek

Jalan Bandar Enstek, Negeri Sembilan, Sepang, KLIA, Nilai, Semenyih, Balakong, Kajang, Jalan Teknologi 5/1, Seremban, Sungai Long, Bandar Technologi Kajang, Bandar Enstek, Negeri Sembilan

RM 57,000,000

6

BM

216,408

kps (lantai)

RM 263

check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501352488
check-small-f
216,408 kps luas pelan lantai

Tentang [COA Welcome] 2 Adjoining Detached Factory Bandar Enstek

Brand New 8.554 Acres Detached Factory For Sale/Rent

2 Adjoining Detached Factory Bandar Enstek For Sale/Rent

[2 Huge Detached Factory] [216,408 Build Up] [8.554 Acres]

Asking Rental : RM 390,721 (RM 1.80/sqft)
Asking Selling Price : RM 57 mil

Contact to view now !!!

Property Details :
- Freehold
- Land Area : 8.554 Acres
- Total Build Up : 216,408 sqft
- Ceiling Height
• Wave Heights : 12m
• Ridge heights : 15.9m
- Power supply : 400V = 845 A (amp)
- Floor loading : 2 ton/ square meter
- Power Supply is upgradable to 2,400A (amp) subject to TNB approval

Please Call
Sum Yeong 016=6863458 (REN 51924)

**Owner welcome to list with me
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 57,000,000.
Jalan Bandar Enstek, Negeri Sembilan, Sepang, KLIA, Nilai, Semenyih, Balakong, Kajang, Jalan Teknologi 5/1, Seremban, Sungai Long, Bandar Technologi Kajang, Bandar Enstek, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 216,408 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]